Výsledky
Výsledky v roce 2019
Na poslední 10. ročník Levou zadní nastoupilo neuvěřitelných 37 týmů! :-)
(Při rovnosti bodů rozhodoval čas)
1.
Hejzlar Filip a
Daiqi Černá luna
21 bodů
2. Brabcová Ivana a
Beebee Preberry
17 bodů
3.
Havlínová Daniela a
Finya Miya Voronda Nildo
16,5 bodů
4.
Kalašová Lucie a Andy
z Malého údolí
16 bodů
5.
Mareš Pavel a
Celebrían Cassy Voronda Nildo
14,5
bodu
6.
Ondráčková Tereza a
Flanders Preberry
14 bodů
7.
Hampová Markéta a
Dory Tapro
13
bodů
8.
Miláček Vojtěch a
Emerwen Voronda Nildo
12,7 bodů
9.
Karenová Marcela a
Kristi od Strážné skály
12,6 bodů
10.
Koubíková Zdeňka a
Izabell z Letinské kovárny
12,5 bodů
11.
Šmejkalová Lenka a
Aranell Bozdrs Voronda Nildo
11,5
bodů
12.
Hornofová Eliška a
Elros Voronda Nildo
11,1
bodů
13.
Uhrová Jitka a
Charmando od Brány Ráje
11
bodů
14.
Kalašová Lucie a
Anytime ze Zdonína
10,6 bodů
15.
Klímová Alžběta a Jocelyn Gaviro
10,5 bodů
16.
Kunertová Nikola a
Amaia od Pohanských kamenů
10,2 bodů
17.
Koubíková Zdeňka a
Elodie Černá luna
10,1 bodů
18.
Borkovcová Iva a
Ellen Eimiporti
10 bodů
19.
Holeček Jiří a
Mefisto z Letinské kovárny
9,3 bodů
20.
Kudibalová Kateřina a
Dody Černá Luna
9,2
bodů
21.
Svobodová Lenka a
Vera Fleur z Dašického zátiší
9,1
bodů
22.
Šímová Ela a Fessi
Tapro
9 bodů
23.
Jedlinská Veronika a
Inessie z Letinské kovárny
8,4 bodů
24.
Fajstlová Aneta a
Farí Preberry
8,3 bodů
25.
Mikudík Ondřej a
Artemis Black Monster
8,2
bodů
26.
Grünfeld Stanislav a
Besi z Helfenburských lesů
8,1
bodů
27.
Dindová Martina a
Cooper Prácheňský poklad
7,5
bodů
28.
Karolína Listopadová
a Bruce na Skalském kopci
7,2 bodů
29.
Šmejkalová Jana a
Penelope Mag z Gipova
7,1
bodů
30.
Žižková Jana a Heron
Vigilo
7 bodů
31.
Nechanická Bedřiška a
Qwintia Eimi z Gipova
6
bodů
32.
Šafařík Vít a Daeron
Voronda Nildo
5
bodů
33.
Nechanická Bedřiška a
Desire Dream Black Monster
4,5 bodů
34.
Lampová Daniela a
Impulsius Regenia Bohemia
4
body
35.
Dudková Jana a Edelin
z Mukova
3,1 bodů
36.
Tylová Irena a
Fornost Erain Voronda Nildo
3
body
Nehodnocen: Doležálková Alena a
Edar Níra Voronda Nildo (odjeli v průběhu)
Výsledky v roce 2018
(Nastoupilo rekordních 30 týmů)
1.
Filip Hejzlar a Daiqi Černá luna, 24 a ½ bodů
2. Zdeňka Koubíková a Izabell z Letinské kovárny, 23 bodů
3. Jana Šmejkalová a Penelope Mag z Gipova, 22 bodů
4. Markéta Hampová a Dory Tapro, 21 bodů
4. Jana Šmejkalová a Aranell Bozdrs Voronda Nildo, 21 bodů
5. Kateřina Dobiášová a Little Rock z Boršova, 20 a ¾ bodů
6. Lukáš Koudela a Baltic od Medvědí jámy, 19 a ½ bodů
7. Veronika Jedlinská a Inessie z Letinské kovárny, 19 bodů
8. Lucie Kalašová a Andy z Malého údolí, 18 bodů
9. Věra Vacková a Logar z Boršova, 17,5 bodů
9.
Lenka Šmejkalová a Fornost Erain Voronda Nildo, 17,5 bodů
9. Kateřina Mohapelová a Mon Cheri z Malého údolí, 17,5 bodů
9. Vojtěch Miláček a Emerwen Voronda Nildo, 17,5 bodů
10. Vít Šafařík a Daeron Voronda Nildo, 17 bodů
10. Zdeňka Koubíková a Elodie Černá luna, 17 bodů
11. Jana Harmanová a Falmarin Voronda Nildo, 16 a ½ bodů
11. Markéta Tandlerová a Faramir Falco Voronda Nildo, 16 a ½ bodů
12. Jiří Holeček a Mefisto z Letinské kovárny, 16 bodů
13. Lucie Kalašová a Anytime ze Zdonína, 15,5 bodů
13. Jana Svrčková a Molly od Strážné skály, 15,5 bodů
13. Jana Šmejkalová a Alcarin Voronda Nildo, 15,5 bodů
14. Helena Hodaňová a Ejmi od Perlového potoka, 15 bodů
15. Jana Žižková a Heron Vigilo, 14 a ½ bodů
15. Markéta Vochozková a Celebrían Cassy Voronda Nildo, 14 a ½ bodů
16. Irena Tylová a Finwe Ari Voronda Nildo, 13,5 bodů
16. Vlasta Galisová a Agnes Badaluhami, 13,5 bodů
17. Libuše Votrubová a Griffin Vigilo, 13 bodů
18. Eva Prášková a Chitwan Vigilo, 11 a ¾ bodů
Nehodnocen: Jan Uher a Rony z Dašického zátiší
(odjeli v průběhu)
Nehodnocen: Blanka Rejšková a Euforia Černá luna (odjeli v průběhu)
Výsledky v roce 2017
1. Marcela Schwarzová a Cisco od Minurky
2. Veronika Jedlinská a Inessie z Letinské kovárny
3. Marcela Karenová a Princess z Gipova
4. Kateřina Mohapelová a Mon Cheri z Malého údolí
5. - 6. Robin Pilař a Aexel z předhůří Chřibů
5. - 6. Jolana Trojáčková a Daiqi Černá luna
7. Denisa Svobodová a Forwood Preberry
8. Zdeňka Koubíková a Olivie z Gipova
9. Vojtěch Miláček a Emerwen Voronda Nildo
10. Zdeňka Koubíková a Izabell z Letinské kovárny
11. - 12. Lukáš Koudela a Baltic od Medvědí jámy
11. - 12. Denisa Svobodová a Dustin Lužanské hvozdy
13. Tereza Mohapelová a Baff Rosa white
14. - 16. Vít Šafařík a Daeron Voronda Nildo
14. - 16. Karel Růžička a Dragon Černá luna
14. - 16. Eva Prášková a Chitwan Vigilo
17. Kateřina Kudibalová a Dody Černá luna
Výsledky v roce 2016
1. Tereza Mohapelová a Baff Rosa white
2. Tereza Ondráčková a Flanders Preberry
3. Lucie Kocarová a Aisha Chodským drahokam
4. Marcela Schwarzová a Cisco od Minurky
5. Marie Lungová a Woody z Dašického zátiší
6. - 7. Marie Lungová a Akira Draugluin
6. - 7. Robin Pilař a Amanda Prácheňský poklad
8. Štěpánka Ježková a Argo z Vrchu slávy
9. Michael Fried a Farí Preberry
10. Robin Pilař a Aexel z Předhůří Chřibů
11. Kristýna Růžičková a Ashley Tlapky v rose
12. - 14. Zbyněk Syrovátka a Messi Vita canina
12. - 14. Eva Bobeničová a Natiel Vita canina
12. - 14. Jiří Kraus a Orchidea Lukato Gold
15. Milan Mostek a Eimi Agi Eimiporti
16. Kateřina Mohapelová a Mon Cheri z Malého údolí
17. Šárka Sůvová a Filli Magic Inferno
18. Trachtovi a Forrest Preberry
19. Sylva Jančová a Ištar Vita canina
20. Martina Rindová a Abri Ro-Ga pair